Anasayfa / makaleler / Matcha Çayı Migrosta Bulunur mu, Varmı

Matcha Çayı Migrosta Bulunur mu, Varmı

matcha çayı yorumları

migros

Matcha Çayı Migrosta Varmı

Matcha çayı migrosta var mı bilmiyoruz ama matcha premium japanese ürünü migrosta olmama olasılığı bizce ^%99. Piyasada matcha diet çayı yada matcha diye yüzlerce ayrı çeşit çay var. Bu bizdeki ürün şubat ayı başlarında piyasaya dağıldığı için migros veya benzeri marketlerde olma olasılığı çok zayıf !

Web sitemizden orjinal matcha premium japanese siparişi verebilirsiniz.Siparişleriniz 1-2 iş gününde adresinize ulaşacaktır.

Matcha Premimum Nedir ?

Çay yapraklarının kurutulmasından oluşan matcha bildiğiniz üzere bir çok çeşitte piyasada satılmakta. Bizim satışını yapacağımız ürün premium versiyonu. Kısaca bir kaç filitreden geçerek kurutulmul yaprak haline gelen ürün Sonrasına yine bir iki işlemden sonra toz haline gelerek elde edilir.

Eczanelerde Satılıyor mu ?

Bildiğimiz kadarı ile şubat 2019 için söylemek gerekirse daha henüz ecznelerde satışı yok. Sadece belli bir kaç yetkili bayi tarafından internet satışı yapılıyor. Eczanelerde gelmesini beklemek istemiyorsanız ve % 100 orjinal ürün kullanacağım diyorsanız buradan siparişi verebilirsiniz.

Kullananlar ve Yorumları

Kullanıcıların yorumlarını merak ediyorsanız bizleri telefon yoluyla arayınız. Müşteri temsicilerimiz kullanımı hakkında olsun, kullanıcı yorumlarının ne olduğunu anlatma olsun tüm hepsi için sizleri bilgilendirecektir. Müşterilerin matcha premium hakkındaki yorumları ve memnuniyetleri bizleri için en ön sırada gelir.

 

 

 

Hakkında admin