Anasayfa / makaleler / Matcha Çayı Premium Fiyatı, Matcha Ne Kadar, Kaç Lira, Kampanyalar

Matcha Çayı Premium Fiyatı, Matcha Ne Kadar, Kaç Lira, Kampanyalar

matcha çayı yorumları

Math Fiyatı Ne Kadar

Son zamanların popüler ürünlerinden bir tanesi olan matcha premium japanese fiyatının ne olduğunu merak ediyorsanız buradan öürenebilirsiniz.

1 Adet matcha premium japanese çay fiyatı 49 Türk Lirasıdır. +kargodur

3 Adet matcha premium japanese çay fiyatı 99 Türk Lirasıdır. +kargodur

5 Adet matcha premium japanese çay fiyatı 149 Türk Lirasıdır. Kargo bedavadır.

7 Adet matcha premium japanese çay fiyatı 189 Türk Lirasıdır. Yine kargo ücreti bulunmamaktadır.

Üst tarafta matcha kampanya yani indirimli ücretler sizlere sunulmuştur. 3 ve üzeri alışverişlerde kargo bedava olarak belirlenmiştir. Anlaşmalı olduğumuz aras kargo ile gönderilen kargolarımız tüm Türkiye’ye ve hızlı gönderim ile yollanmaktadır. Bu fiyatlar orjinal marka sahiplerinin belirlemiş oldukları resmi satış fiyatlarıdır. İnternet mecrasında bu fiyatların altında yada üstünde gördüğünüz ürünlere, orjinallik açısında itibar etmemeniz tavsiye edilir. matcha premium çay fiyatı  

Matcha çayı kaç para hakkında açıklayıcı bilgi istiyorsanız fiyat konusunda üst kısımda tüm ayrıntılar mevcut. kaç adeti kaç lira buradan öğrenebilirsiniz. İçeriği ve kolay kullanımı olan orjinal macha’yı bu platformdan satın alabilirsiniz. Sipariş vermek artık çok kolay. Ana sayfamızda tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Web sitemizde matcha çayı fiyatı, matcha kaç lira, ücreti ne, kaç paraya satılıyor, fiyatı ucuz mu gibi bilgilere şu an bulunduğunuz sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin