Anasayfa / makaleler / Matcha Çayı Şikayet Var mı ?

Matcha Çayı Şikayet Var mı ?

matcha çayı yorumları

Matcha Çayı Şikayet Var mı

Öncelikle şu hususu belirtmeliyiz ki matcha premium şikayet hattı diye özel bir mecra yok. Her firma kendi sattığı üründen mesuldur. Bir başka firma faturası ile başka bir firmaya şikayette bulunulması malesef yanlış bir yöntem. Örnek verelim sizler bir İstanbul firmasından matcha premium çayı satın aldınız. Kullandınız ve hoşunuza gitmedi. Şikayette bulunmak istiyorsanız o aldığınız firmayı aramanız gerekmektedir hukuki olarak. Çünkü ticari muhatabunuz o firmadır. Bu ürünü 10’larca firma internette satmakta. Yani kısaca bütün satan firmalar birleşik yada aynı kuruluş değil. 10 firma bu ürünü internet üzerinden satıyorsa her biri birbirinden bağımsızdır. Bu yüzden varsa şikayetlerin yada eleştirilerinizi satın aldığınız firmaya yapmanız gereklidir. İnternette bir telefon numarası buldum diye başka bir şirkletten aldığınız matcha çayını alakası olmayan ve sırf internette telefon numarası yazıyor diye diğer bir şirkete yıkmak hem hukuki bir olay değil hemde etik bir durum değildir.

şikayet1

Biz firma olarak %100 orjinal ürün satmaktayız. Orjinal ürün kargoladığımız içinde şu ana kadar hiç bir müşyteriden matha premium çayı çin bir şikayet almadık.

Kullanıcılar Ne Diyor, Şikayet varmı

Kullanıcılar eğer bizim satışını yaptığımız gibi orjinal matcha tozu aldılarsa gayet memnun oluyor ve işe yarayan bir ürün olduğunu bizlere gün içerisind telefon açarak bildiriyorlar. teşekkürlerini sunuıyor ve ürünü çevrelerinede tavsiye ediyorlar. Her üründe olduğu gibi bu ürün içinde orjinal olmayan ürünler piyasaya sürülebilir. Burada sizlere tavsiyemiz aşırı ucuz fiyatlara ürün almamanız, sağlığınız için orjinal ürün kullanmanız olacaktır.

şikayet2

Aldığınız Firmaya Nasıl Ulaşırsınız

Bu sorunun cevabı aslında gayet basittir. Ürünü hangi kargo firması ile teslim aldıysanız kargo poşetini atmadan o poşetle o kargo şirketinin herhangi bir şubesine uğrayın. Şubeden gönderici firmanın şirket ismi, şirket sahibi ismi, telefon numaraları ve adres bilgilerini alıp bimer yada tüketici hakem heyetine şikayetlerinizi bildirin.

Hakkında admin