Anasayfa / makaleler / Matcha Premium Japanese Tea

Matcha Premium Japanese Tea

Matcha Premium Japanese Tea Nedir ?

Ürün Türkiye’ye yaklaşık 2019 başlarında girdi. Bilge ilaç tarafından üretildi ve onlarca yetkili satıcı bayi tarafından onbinlerce kutu Türkiye’de satışa sunuldu. Bu üründen kullanan kişilerin yorumları biz satıcılar için gerçekten değerli. Sizlerden ricamız bizleri bu çay hakkında yorumlamanız olacaktır. Sizlerin düşüncelerini bekliyoruz. Ürün matcha premium japanese tea kargo ile birlikte 59 Türk lirasına satılıyor. Satıcılardan birisi olarak firmamıza herhangi bir şikayet gelmemiştir.

Japanese Tea Orjinal Olduğunu Nasıl Anlıyorsunuz ?

Bilge ilaç her ürünün üzerinde bir hologram koymuş ve bu hologram üzerinde bir numara bulunmakta. Aynı zamanda ürün matcha premium kutusunda işletme numaraları ve gıda takviyesi numarasıda yer almakta. Sonuç itibarıyla bir para ödüyorsunuz ve haklı olarak satın aldığınız ürünün orjinal olduğunu bilmek en tabi hakkınızdır.

Matcha Premium Japanese Tea Nereden Satın Alınır, Ecanelerde Varmı ?

Matcha çayı şu an için bildiğimiz kadarıyla eczanelerde çok fazla dağılmamış durumda. Sadece yetkili bayiler internet üzerinden satışını yapıyor. Ama tahminlerimiz önümüzdeki günlerde ürün satışa iyice doyduğunda eczaneler ve aktarlarda da olacaktır diye düşünüyoruz. Bu durumun kararını verecek tek yetkili yer ürünün marka sahibidir.

matcha premium japanese tea

Matcha Premium Japanese Tea Kullananların Yorumları Nasıl ?

Az önce belirttiğimiz üzere ürün hakkında yapılan yorumlar bizlere olumlu olarak  gelmektedir. Bu tarz ürünlerde müşteri memnuniyeti önem arz etmektedir. Kullanıcıysanız lütfen bizlere kullanım deneyimlerinizi paylaşınız. Bizlere telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Matcha Premium Japanese Tea Fiyatı Ne ?

Matcha tozu fiyatına gelince kampanyalı ve indirimli ürün almak isteyenler genellikle 5’li yada 7’li paketleri tercih etmekte. Yüksek adet satın aldığınızda tane başı fiyatları inanılmaz derecede düşmekte. 7’li paketin fiyatı 189 TL gibi bir ücrete satılıyor. Genellikle müşteriler bu yüzden daha avantajlı olduğundan yüksek adette ürün almaktalar.

Matcha Premium Japanese Tea Kullananların Deneyimleri

Kullananlardan biriyseniz bizleri arayıp deneyimlerinizi paylaşınız. Sizlerin bizlere aktaracağınız yorumlar sayesinde bizlerde bizi satın almak için arayan müşterilerimize söylemiş olduğunuz görüşlerinizi aktarmış olacağız…

 

 

 

Hakkında admin