Anasayfa / makaleler / Matcha Premium TR

Matcha Premium TR

Matcha Premium Nedir ?

Matcha premium çay daha önce çıkmış olan eski matcha ürünü ile aynı ürün değildir. Premium Japanese 2019 yılında piyasaya sürülmüştür. Bilge ilaç tarafında üretimi gerçekleşmiş ve gologramlanmıştır. Satışını yaptığımız matcha tozu % 100 orjinal hologramlı bandrollü ürün olup kargo ile beraber 59 TL fiyata satılmaktadır.

Matcha Premium TR

Türkiye resmi web sitesi olan firmamızdan tüm alacağınız ürünler orjinallik garantisi altındadır. Firmamız üründe orjinallik garantisi verir. Premium olan ürün japanese ismi adı altında satılmaktadır. Kutusu beyaz renklidir.

Matcha Çayı Kullanan Yorumları

Matcha premium kullanan kullanıcıların yorumlarını firmamızı arayarak örenebilirsiniz. Genel itibarı ile kullanıcıların memnuniyet oranı yüksektir. Matcha kullanan kişiler memnun kaldıklarını müşteri temsilcelirimize gün içinde iletmektedir.

Matcha Çayı Kullanımı

Kullanım şekli ürün ile beraber yollanmaktadır. Kısaca nasıl kullanıldığından biraz bahsedersek gün içinde 2 kez sabah ve akşam kullanılır. İster suyun içine karıştırıp istersenizde yemeklerinize ilave ederek matcha premium çayını kullanabilirsiniz.

matcha premium

Matcha Tozu Kullanıcı Yorumları

Bizler için sizlerin yorumları büyük önem taşımaktadır. Ürünü kullananlar kullanımı bittiğinde tekrar sipariş vermektedirler. Bu durumda bizleri mutlu etmekte ve ürünün işe yaradığını göstermektedir.

 

Hakkında admin